Haber

CHP’nin seçim şarkısı paylaşıldı: Lütfü Savaş Yok

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İzmirli adayların tanıtımı amacıyla bugün kentte düzenlenen etkinliğe katıldı.

CHP lideri, bugün saat 20.00’de paylaşılması planlanan seçim müziği ve sinemasını ‘İzmir’e sürpriz’ olarak gösterdi. CHP’nin seçim sloganı daha önce Duvar Arkası’nda da yazdığı gibi “Türkiye bizim gücümüzdür” idi.

Toplamda 1 dakika 21 saniyelik seçim müziği ve sinemasını yayınlayan Özel, ardından sosyal medya hesabından “Türkiye gücümüzdür!” Notuyla paylaştı.

Usta sanatçı Barış Manço’nun eserinden uyarlanan müzikte “Gücümüz Türkiye, işimiz belediye” sloganı tekrarlanarak, “Anladınız değil mi?” Müzik videosunda CHP büyükşehir belediye başkanları ve adayları yer alıyor. Videoda Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ın yanı sıra, Eskişehir adayı Ayşe Ünlüce, Tekirdağ adayı Candar Yüceer, Aydın adayı Özlem Çerçioğlu ve İzmir adayı Cemil Tugay için de özel tanıtımlar yapılırken, Özgür Özel ve 14 büyükşehir lider adayı birlikte yürürken görülüyor. .

Adaylığı tartışmalara neden olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Lütfü Savaş’ın Özel ile birlikte tanıtıma dahil edilmemesi dikkat çekti. CHP kaynakları, reklam çekimlerinin 5-6-7 Şubat’ta yapıldığını, Lütfü Savaş’ın ise depremin yıl dönümüne denk gelen bu tarihte Hatay’dan ayrılamadığı için çekime katılamayacağını söyledi.

Özel, dün ‘Türkiye İttifakı’ etiketiyle paylaştığı görselde kampanyayı tanıttı.

(HABER MERKEZİ)

haberbaglar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu